Where to Qualifiers for the Pelham International Finals, Pelham Finals, 2023-2024, Final (International Silver Stick)
Our Tournaments
Contact
Search
Login
Contact
Search
Home
Tournaments:
Organization Menu
Home
About Silver Stick®
Silver Stick® Story
International Silver Stick® Officers
Past Commissioners/Life Members
Diversity and Inclusion
Contact Us
Silver Stick® Pictures
How Silver Stick® Works
Apply to host a Tournament
Read Me
Tournament Registration
Tournament Advancement
Larry McGrath Scholarship
Current Scholarship Recipients
About Larry McGrath
Larry McGrath Scholarship Application
Larry McGrath Scholarship Award
Past Scholarship Recipients
Hockey Hall of Fame
Past Champions
Current Champions
The 2020's
The 2010's
The 2000's
The 1990's
The 1980's
The 1970's
The Early Years
Request Information
Canadian Info Request Form
American Info Request
Women's Hockey Info Request
International Silver Stick®
Pelham Finals
Pelham Finals Menu
Tournament Home
Where to Qualifiers for the Pelham International Finals
Hotels
Tournament News
Arenas
Opening Ceremonies
RULES
Participating Teams
List of Divisions
Full Schedule
Discover Pelham
Contact Us
Home
Boys Finals
Seasons
2023-2024
Pelham Finals
Where to Qualifiers for the Pelham International Finals
Sitemap
Tournament Groups
U11 10U HL/LL (2013)
U13 12U HL/LL (2011)
U15 14U HL/LL (2009)
U18 17U HL/LL (2006)
U11 C Tier II & D 10U B (2013)
U13 C Tier II & D 12U B (2011)
U15 C Tier II & D 14U B (2009)
Venues
Print
Where to Qualifiers for the Pelham International Finals
Tournament Qualifiers for the Pelham International Finals - sanction #12522
Looking to see where you can enter to qualify for the Pelham International Silver Stick Finals?
U11 10U HL/LL (2013) - date - tournament director - email
Parkhill Regional - Nov 10-Nov 12 - Aimee Bazinet -
[email protected]
Aylmer Regional - Nov 16-Nov 19 - Mike Holmes -
[email protected]
Haliburton/Minden Regional - Nov 18-Nov 19 - Craig Smith -
[email protected]
Wasaga Beach Regional - Dec 02-Dec 03 - Lisa Leenaars -
[email protected]
Collingwood Regional - Dec 08-Dec 10 - Suzanne Hollingsbee -
[email protected]
U13 12U HL/LL (2011) - date - tournament director - email
Parkhill Regional - Nov 10-Nov 12 Aimee Bazinet -
[email protected]
Aylmer Regional - Nov 16-Nov 19 Mike Holmes -
[email protected]
Haliburton/Minden Regional - Nov 25-Nov 26 - Craig Smith
[email protected]
Wasaga Beach Regional - Dec 02-Dec 03 - Lisa Leenaars
[email protected]
Collingwood Regional - Dec 08-Dec 10 - Suzanne Hollingsbee
[email protected]
U15 14U HL/LL (2009) - date - tournament director - email
Wasaga Beach Regional - Nov 04-Nov 05 - Lisa Leenaars -
[email protected]
Aylmer Regional - Nov 16-Nov 19 - Mike Holmes -
[email protected]
South Huron Regional - Nov 17-Nov 19 - Dave Vandenbussche -
[email protected]
Lambton Shores Regional - Dec 01 - Dec 03 - Shawn Hartle -
[email protected]
Collingwood Regional - Dec 08-Dec 10 - Suzanne Hollingsbee -
[email protected]
Haliburton/Minden Regional - Dec 9 - Dec 10 - Craig Smith -
[email protected]
U18 17U HL/LL (2006) - date - tournament director - email
Wasaga Beach Regional - Nov 04-Nov 05 - Lisa Leenaars -
[email protected]
Aylmer Regional - Nov 17-Nov 19 - Mike Holmes -
[email protected]
South Huron Regional - Nov 17-Nov 19 - Dave Vandenbussche -
[email protected]
Collingwood Regional - Dec 08-Dec 10 - Suzanne Hollingsbee -
[email protected]
Haliburton/Minden Regional - Dec 16 - Dec 17 - Craig Smith -
[email protected]
U11 C TIER II & D 10U B 2013) - date - tournament director - email
US - Aston Regional - Oct 6 - Oct 09 - Mary Ann Danish -
[email protected]
South Huron Regional - Nov 17-Nov 19 - Dave Vandenbussche -
[email protected]
US - Port Huron Regional - Nov 17-Nov 19 - Eric Beauchamp -
[email protected]
US - Westminter Regional - Nov 21-Nov 26 - Andrew Richardson -
[email protected]
US - San Jose Regional - Nov 21-Nov 26 - Kolton Aubol -
[email protected]
US - Columbia Regional - Nov 24-Nov 26 - Mike Donnelly -
[email protected]
Ayr Regional - Dec 1 - Dec 3 - Mike Thibeau -
[email protected]
U13 C TIER II & D 12U B (2011) - date - tournament director - email
US - Aston Regional - Oct 6 - Oct 09 - Mary Ann Danish -
[email protected]
South Huron Regional - Nov 17-Nov 19 - Dave Vandenbussche -
[email protected]
US - Port Huron Regional - Nov 17-Nov 19 - Eric Beauchamp -
[email protected]
US - Westminter Regional - Nov 21-Nov 26 - Andrew Richardson -
[email protected]
US - San Jose Regional - Nov 22-Nov 26 - Kolton Aubol -
[email protected]
US - Columbia Regional - Nov 24-Nov 26 - Mike Donnelly -
[email protected]
Ayr Regional - Dec 1 - Dec 3 - Mike Thibeau -
[email protected]
U15 C TIER II & D 14U B (2009) - date - tournament director - email
US - Aston Regional - Oct 6 - Oct 09 - Mary Ann Danish -
[email protected]
South Huron Regional - Nov 17-Nov 19 - Dave Vandenbussche -
[email protected]
US - Port Huron Regional - Nov 17-Nov 19 - Eric Beauchamp -
[email protected]
US - Westminter Regional - Nov 21-Nov 26 - Andrew Richardson -
[email protected]
US - San Jose Regional - Nov 22-Nov 26 - Kolton Aubol -
[email protected]
US - Columbia Regional - Nov 24-Nov 26 - Mike Donnelly -
[email protected]
Ayr Regional - Dec 1 - Dec 3 - Mike Thibeau -
[email protected]