Tournament Calendar, 2016-17 Parkhill Regional, 2016-2017 (International Silver Stick)

Attention: You are viewing a tournament outside of the current season. Click here to view tournaments in the current season.
PrintTournament Calendar
<< PrevDec 25, 2016-Jan 14, 2017
SunMonTueWedThuFriSat
Dec 25Dec 26Dec 27Dec 28Dec 29Dec 30Dec 31
NOV-B
(4-3)
8:00 AM
South Huron Sabres
@ Ilderton Jets
NM Arena [1]
NOV-B
(2-4)
9:00 AM
Wallaceburg Lakers
@ Petrolia Oilers
NM Arena [2]
NOV-B
(1-2)
10:00 AM
Lambeth Lancers
@ Mount Brydges Cougars
NM Arena [3]
NOV-A
(2-2)
11:00 AM
North London Nationals
@ Strathroy Jr Rockets
NM Arena [4]
NOV-A
(2-2)
12:00 PM
London Bandits
@ Essex Ravens
NM Arena [5]
NOV-B
(3-5)
1:00 PM
Petrolia Oilers
@ Mooretown Jr Flags
NM Arena [6]
NOV-B
(1-1)
2:00 PM
Mount Brydges Cougars
@ Wallaceburg Lakers
NM Arena [7]
NOV-B
(5-3)
3:00 PM
Ilderton Jets
@ Lambeth Lancers
NM Arena [8]
NOV-B
(8-1)
4:00 PM
Mooretown Jr Flags
@ South Huron Sabres
NM Arena [9]
NOV-A
(3-3)
5:00 PM
Essex Ravens
@ North London Nationals
NM Arena [10]
NOV-A
(2-3)
6:00 PM
Strathroy Jr Rockets
@ London Bandits
NM Arena [11]
NOV-C
(1-9)
8:00 AM
Lambton Shores Predators
@ East Lambton Eagles
NM Arena [12]
NOV-C
(6-1)
9:00 AM
North Middlesex Jr Stars
@ Southwest Bullets
NM Arena [13]
NOV-C
(14-3)
10:00 AM
Lucan Irish
@ Dresden Jr. Kings
NM Arena [14]
NOV-C
(2-7)
11:00 AM
Belmont Rangers
@ Aylmer Flames
NM Arena [15]
NOV-A
(3-1)
12:00 PM
London Bandits
@ North London Nationals
NM Arena [16]
NOV-A
(3-4)
1:00 PM
Strathroy Jr Rockets
@ Essex Ravens
NM Arena [17]
NOV-C
(0-4)
2:00 PM
Dresden Jr. Kings
@ Six Nations Blackhawks
NM Arena [18]
NOV-C
(6-3)
3:00 PM
Southwest Bullets
@ Lambton Shores Predators
NM Arena [19]
NOV-C
(6-2)
4:00 PM
East Lambton Eagles
@ Belmont Rangers
NM Arena [20]
NOV-C
(4-7)
5:00 PM
Aylmer Flames
@ Lucan Irish
NM Arena [21]
NOV-C
(0-5)
6:15 PM
Six Nations Blackhawks
@ North Middlesex Jr Stars
NM Arena [22]
NOV-B
(3-4)
8:00 AM
Lambeth Lancers
@ Mount Brydges Cougars
NM Arena [23]
NOV-B
(1-2)
9:00 AM
Wallaceburg Lakers
@ Petrolia Oilers
NM Arena [24]
NOV-B
(3-1)
10:00 AM
South Huron Sabres
@ Ilderton Jets
NM Arena [25]
NOV-C
(3-0)
11:00 AM
Dresden Jr. Kings
@ Lambton Shores Predators
NM Arena [26]
NOV-C
(2-4)
12:00 PM
Belmont Rangers
@ East Lambton Eagles
NM Arena [27]
NOV-C
(6-2)
1:00 PM
Aylmer Flames
@ Lucan Irish
NM Arena [28]
NOV-C
(2-3)
2:00 PM
Southwest Bullets
@ Six Nations Blackhawks
NM Arena [29]
NOV-C
(0-6)
3:00 PM
Dresden Jr. Kings
@ North Middlesex Jr Stars
NM Arena [30]
NOV-A
(3-1)
8:00 AM
Strathroy Jr Rockets
@ London Bandits
NM Arena [Semi-final]
NOV-A
(2-1)
9:00 AM
North London Nationals
@ Essex Ravens
NM Arena [Semi-final]
NOV-B
(0-2)
10:00 AM
Petrolia Oilers
@ Mount Brydges Cougars
NM Arena [Semi-final]
NOV-B
(4-6)
11:00 AM
South Huron Sabres
@ Mooretown Jr Flags
NM Arena [Semi-final]
NOV-C
(0-7)
12:00 PM
Six Nations Blackhawks
@ North Middlesex Jr Stars
NM Arena [Semi-final]
NOV-C
(6-3)
1:00 PM
Aylmer Flames
@ East Lambton Eagles
NM Arena [Semi-final]
NOV-A
(2-4)
2:00 PM
North London Nationals
@ Strathroy Jr Rockets
NM Arena [A Div Final]
NOV-B
(2-5)
3:15 PM
Mooretown Jr Flags
@ Mount Brydges Cougars
NM Arena [B Div Final]
NOV-C
(1-3)
4:30 PM
Aylmer Flames
@ North Middlesex Jr Stars
NM Arena [C Div Final]
Jan 01Jan 02Jan 03Jan 04Jan 05Jan 06Jan 07
Jan 08Jan 09Jan 10Jan 11Jan 12Jan 13Jan 14
Printed from silverstick.org on Sunday, July 23, 2017 at 2:51 PM