Teams, Pembroke Regional, Eastern Region, 2021-2022, Canadian Regionals (International Silver Stick)
Our Tournaments
Contact
Search
Login
Contact
Search
Home
Tournaments:
Organization Menu
Home
About Silver Stick®
Silver Stick® Story
International Silver Stick® Officers
Past Commissioners/Life Members
Diversity and Inclusion
Contact Us
Silver Stick® Pictures
How Silver Stick® Works
Apply to host a Tournament
Read Me
Tournament Registration
Tournament Advancement
Larry McGrath Scholarship
Current Scholarship Recipients
About Larry McGrath
Larry McGrath Scholarship Application
Larry McGrath Scholarship Award
Past Scholarship Recipients
Hockey Hall of Fame
Past Champions
Current Champions
The 2020's
The 2010's
The 2000's
The 1990's
The 1980's
The 1970's
The Early Years
Request Information
Canadian Info Request Form
American Info Request
Women's Hockey Info Request
International Silver Stick®
Pembroke Regional
Pembroke Regional Menu
Tournament Home
Tournament News
General Information
General Information
COVID 19 PROTOCOLS
INFO
FAQ'S
DATES
RULES
HOTELS
CITY MAP
Contact Us
Registration
Participating Teams
List of Divisions
Schedules
U11 B,C U18AA
U13 AA, B, C
U15 AA, B, C
U18 B, C Schedule
Full Schedule
Photo Galleries
Committee members
Pembroke Regional Champions 2019
Pembroke Regional Finalists 2019
Tim Adlam Award
Past Winners
U9
U11
U13
U15
U18
50 / 50 Results
Scholarships
Scholarships
Pembroke Regional Scholarship
Previous Winners
Home
Canadian Regionals
Seasons
2021-2022
Eastern Region
Pembroke Regional
Teams
Sitemap
Tournament Groups
Nov 12-14 Divisions
U11 B
U11 C
U18 AA
Nov 19-21 Divisions
U13 AA
U13 B
U13 C
Nov 26-28 Divisions
U15 AA
U15 B
U15 C
Dec 3-5 Divisions
U18 B
U18 C
Venues
Participating Teams
U11 B
16 teams
Standings
Pembroke Kings
Arnprior Packers
Cumberland Jr. Grads
Frontenac Flyers
Gananoque Islanders
Kemptville Royals
Mississippi Thunder Kings
Ottawa Blues
Ottawa West Golden Knights
Perth Wings
Petawawa Patriots
Renfrew Timberwolves
Smiths Falls Bears
South Grenville Rangers
Stittsville Rams
West Carleton Crusaders
U11 C
6 teams
Standings
Douro Dukes
Lakefield Chiefs
Mariposa Lightning
Muskrat Voyageurs
Tweed Hawks
Valley Storm
U13 AA
4 teams
Standings
Cumberland Grads
Kanata Blazers
Nepean Raiders
Upper Ottawa Valley Aces
U13 B
20 teams
Standings
Pembroke Kings
Arnprior Packers
Brockville Braves
Campbellford Colts
Clarence-Rockland Crush
Cornwall Colts
Deep River Knights
Frontenac Flyers
Gananoque Islanders
Kemptville Royals
Loyalist Jets
Maxville NGS Braves
Mississippi Thunder Kings
Nepean Raiders
Osgoode Richmond Romans
Perth Wings
Petawawa Patriots
Renfrew Timberwolves
South Stormont Selects
West Carleton Crusaders
U13 C
4 teams
Standings
Douro Dukes
Lakefield Chiefs
Mariposa Lightning
Valley Storm
U15 AA
8 teams
Standings
Upper Ottawa Valley Aces
Eastern Ontario Cobras
Hamilton Huskies
Kanata Blazers
Nepean Raiders
Ottawa Sting
Ottawa Valley Silver Seven
Rideau St. Lawrence Kings
U15 B
16 teams
Standings
Pembroke Kings
Arnprior Packers
Brockville Braves
Centre Hastings Grizzlies
Clarence Rockland Crush
Cumberland Jr. Grads
Gloucester Orleans Blues
Kanata Blazers
Kemptville Royals
Metcalfe Jets
Osgoode Richmond Romans
Ottawa West Golden Knights
Perth Lanark Wings
Petawawa Patriots
Renfrew Timberwolves
Smiths Falls Bears
U15 C
4 teams
Standings
Douro Dukes
Mariposa Lightning
Sturgeon Lake Thunder
Valley Storm
U18 AA
6 teams
Standings
Ajax Knights
Nickel City Jr. Sons
Seaway Valley Rapids
TNT Tornados
Toronto Eagles
Upper Ottawa Valley Aces
U18 B
16 teams
Standings
Pembroke Kings
Brighton Bolts
Brockville Braves
Campbellford Colts
Castor River Canucks
Clarence Rockland Crush
Frontenac Flyers
Kemptville Royals
Mississippi Thunder Kings
Ottawa West Golden Knights
Petawawa Patriots
Porcupine Gold Kings
Renfrew Timberwolves
Smiths Falls Bears
South Grenville Rangers
West Carleton Warriors
U18 C
8 teams
Standings
Douro Dukes
Kawartha Coyotes
Mariposa Lightning
Norwood Hornets
Otonabee Wolves
Sturgeon Lake Thunder
Tweed Hawks
Valley Storm